در آستانه سومین سال آغاز بکار دوره پنجم شورای اسلامی شهر، بازدید میدانی و جلسه ارائه گزارش عملکرد دو ساله با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و معتمدین محلات و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه؛ عصر روز سه شنبه ۲۲ مردادماه سال جاری در آستانه دومین سال تشکیل شورای اسلامی دوره پنجم، محسن تاجیک شهردار حسن آباد فشافویه، زندی کریم خانی رئیس و دیگر اعضای شورای اسلامی به همراه معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری و معتمدین به منظور پیگیری مطالبات و خواسته های شهروندان محله ها و روند اجرای پروژه های عمرانی که در بودجه سال جاری شهرداری دارای ردیف بوده و پیمانکارآن مشخص و طی سال جاری و سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید از مراحل پیشرفت و وضعیت آن‌ها بازدید به عمل آمد.

پروژه خانه فرهنگ اولین پروژه‌ای بود که از روند اجرای آن بازدید بعمل آمد که عملیات احداث آن در دهه فجر سال ۹۷  آغاز و تاکنون کار اجرای فندانسیون و اسکلت فلزی آن به انجام رسید و در روزهای آینده کارهای عملیاتی دیگر آن آغاز خواهد شد. در ادامه بازدید از پروژه احداث فاز یک کمربندی در ضلع شرقی بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل بلوار بهمن تا میدان شهدای مدافع حرم بود که تاکنون عملیات زیرسازی و جدول‌گذاری و تملک اراضی بخش عمده از این پروژه به اتمام رسید.

خیابان حد فاصل بلوار امام خمینی (ره) و خیابان شهیدرجایی از دیگر پروژه‌هایی بود که از سال گذشته عملیات زیرسازی و جدولگذاری آن آغاز و در روزهای گذشته عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت انجام و به بهره‌برداری رسید و همچنین در نظر است پایانه مسافربری نیز در این محل احداث شود.

اجرای زیرسازی، جدول‌گذاری و روکش آسفالت خیابان‌های محدوده مسکن مهر ارغوان و همچنین احداث سالن چند منظوره ورزشی در این محل نیز از پروژه‌های بود که بازدید شد. یکی از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری در سال جاری رفع معضل آب‌گرفتگی ضلع غربی بلوار امام خمینی (ره) در مرکز اصلی شهر حدفاصل اداره راه و ترابری تا رودخانه سیاه‌آب و در ادامه تا میدان شهدا بود که موردبازدیدقرارگرفت که اجرای نهر در قسمتی از این مسیر آغازشده ودرروزهای آینده قسمت دوم آن در محله کنارگردنیزآغاز خواهد شد و با تکمیل این پروژه مشکل آب گرفتگی معابر شهر نیز حل خواهد شد.

در ادامه از مجموعه فرهنگی هنری در مجاورت رودخانه سیاه‌آب ضلع غربی بلوار امام خمینی (ره)، فاز دوم بوستان خانواده، احداث فاز یک بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی شهر حسن آبادفشافویه بنام بوستان فرهنگ در مجاورت رودخانه سیاه‌آب که عملیات احداث این مجموعه در هفته دولت سال گذشته آغاز و بخش عمده‌ای از این پروژه به انجام رسید و همچنان در حال اجرا است و با بهره‌برداری این مجموعه تفریحی که شهربازی، پیست دوچرخه سواری، احداث سالن‌های چندمنظوره و ... را شامل می شود، گام مؤثری درراستای رفاه حال شهروندان برداشته خواهد شد.

در ورودی و خروجی شهر از مسیر میدان قائم و شهرک صنعتی شمس‌آباد تمامی کوچه‌ها و خیابان‌های این منطقه زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت شد و از پروژه رفیوژ بلوار اصلی شهر حدفاصل خیابان صبا تا میدان قائم که باهدف حذف چمن و بهینه‌سازی مصرف آب به انجام رسید، بازسازی کلانتری دوم شهر که درروزهای گذشته توسط شهرداری آغاز شد واز محل احداث مجتمع تجاری نیز بازدید بعمل آمد.

در ادامه شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهرومعاونین و مسئولین واحدهای شهرداری به همراه معتمدین واصحاب رسانه شهردرمحل سالن جلسات ساختمان شورای اسلامی شهر تشکیل جلسه دادند. در این نشست شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر گزارش دوساله فعالیت‌های خود رر ادر موضوعات مختلف ارائه نمودند و در ادامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

در پایان زندی کریم‌خانی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه شهرداروپرسنل شهرداری به تداوم عملیات خدمت‌رسانی به شهروندان ،به اجرای هرچه بهتر پروژه ها تاکید کرد. در پایان معتمدین محله‌ها از زحمات شهردار و مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر با اجرای برنامه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی ورزشی در نقاط مختلف شهر تشکر و قدردانی نمودند.

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین محله ها

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین محله ها

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین محله ها

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین محله ها