پیام تسلیت ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد به مناسبت شهادت محسن فخری زاده

بسم الله الرحمن الرحیم  

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب/ ۲۳) 

از میان مؤمنان مردانى‌ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند. 

شجره طیبه اسلام طی قرون متمادی از خون شهیدان سلحشور آبیاری و به آنچنان استحکامی رسیده است که گزندی از طوفان‌های دوران و تبرهای خونین دشمنان زبون متوجه آن نخواهد شد و در ادامه راه نیز با رشادت‌ها، ایثارها و جانفشانی ایثارگران همواره خاری در چشم و تیری در قلب سیاه دشمنان زبون شده است.

از قبل و بعد از انقلاب اسلامی دستِ ستم و ظلم عزیزان بسیاری را از ما گرفته است اما این شهادت‌ها چیزی جز سرافرازی و صعود همه جانبه به سمت سعادت، افتخار و عزتمندی برای ایران نداشته و در مقابل خفت و خواری دشمنان ما را با هر جنایتشان صد چندان کرده و عاملی برای وحدت و هم افزایی در کشور عزیزمان بوده است.

ترور دانشمند فرهیخته شهید محسن فخری زاده بار دیگر ورشکستگی خودخواهان و سلطه جویان بین المللی را ثابت کرد. دشمنان این نظام با آگاهی از ناتوانی خود در برابر پیشرفت های علمی فرزندان این سرزمین به اعمال غیرانسانی تروریستی روی می آورند

بدین وسیله این ضایعه را محضر مقام معظم رهبری، ملت استوار ایران اسلامی، نیروهای مسلح، جامعه علمی ، خانواده آن شهید عزیز و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و غفران الهی ،  برای شهید عزیزمان علو درجات ، برای کشور و ملت عزیز ایران سرافرازی بیش از پیش از خداوند متعال مسالت داریم.