ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد روز شهردار را به شهردار حسن آباد تبریک گفتند . 

 

بسمه تعالی

 

 

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد                      به گیتی نام خود را جاودان کرد

 

شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)

یقینأ توسعه و پیشرفت هر شهری مرهون تلاش بی دریغ مسؤولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء آن شهر قدم برداشته و خدمتگزاری را مدال افتخاری برای خود می دانند و بی تردید نقش و جایگاه شهرداری ها در ایجاد توسعه ، افزایش امید و نشاط اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است .

 

شهردار محترم حسن آباد

جناب آقای دکتر محسن تاجیک

 

با سلام 

خدای را شاکریم که در کنف الطاف خاصه اش ، چند سالی است فرصت خدمت به جامعه اسلامی ، شهروندان و مدیریت شهری را به شما عنایت فرموده ، و به پاس تلاش ها و زحمات مثمر شما در راستای توسعه و پیشرفت شهر برخود لازم می دانیم 25 اسفند را که به یاد سردار سرلشگر فرمانده جانباز مهندس شهید مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده  را به شما تبریک و از زحماتتان قدردانی نمایم .

امیدوارم شورشیرین خدمتتان در رویکرد انجام پروژ های شهری با برداشتن گام های اساسی در زمینه توسعه شهری با تدبیر رفیع و تلاش منیع همواره همسو بوده و به این بهانه این روز گرامی را به محضر شما  تبریک عرض می نماییم ، امیداوریم تلاشتان همواره همسو بوده و موجبات رضایتمندی خدای متعال و مردم خوب و خونگرم شهرمان را فراهم آورد . 

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

 

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد