اولین جلسه مشترک فیمابین اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد با شهردار محترم در سال جدید روز دوشنبه مورخ 99/2/1 برگزار گردید.

منتخبین مردم در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت های شبانه روزی مجموعه شهرداری در سال گذشته ، بخصوص در راستای مبارزه با ویروس کرونا و ضد عفونی کردن معابر ، از رشادت فداکارانه کادر درمانی و مراکز بهداشتی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس قرار دارند ،‌قدرانی نموده و عنوان داشتند ؛ با توجه به پالایش روزانه آمار، شهروندان فهیم  می بایست کماکان با حساسیت بیشتری نسبت به رعایت موارد بهداشتی توجه فرمایند تا با همدلی و همکاری همدیگر از این بحران رهایی یابیم.

همچنین ضمن تاکید بر اهتمام بیشتر بر رعایت اصول فنی در پروژه های شهرداری و تسریع در روند کارها ، خواستار نظارت و دقت بیشتر در اجرای تمامی فعالیتهای شهرداری گردیدند .

شهردار حسن آبادفشافویه نیز در این نشست ضمن قدرانی و تشکر از نگاه ویژه نمایندگان مردم در شورای شهر ، در رابطه با تلاش و اهتمام مجموعه شهرداری در کنترل و مبارزه با این ویروس منحوس ، همچنین برنامه های سالجاری شهرداری به ارائه گزارش پرداختند.

در این نشست که از ساعت 8 صبح تا 11 ظهر بطول انجامید ،کلیات بودجه سال ۹۹ که پیشتر در سال گذشته به تصویب رسیده بود ، مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت .

همچنین مصوباتی در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و مانور همدلی و مواسات ، در رابطه با اهدای بسته های حمایتی به شهروندان نیازمند و آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا  مورد تصویب قرار گرفت .